PREDSTAVUJEME

. NAŠICH BOJOVNÍKOV ZA KRAJŠÍ ÚSMEV

. TELLO 10 400+ | kids

Zdravie zubov sa začína v najútlejšom detstve. Práve vtedy deti získavajú návyky, ktoré budú používať počas celého života. Ak majú vnímať ústnu hygienu pozitívne, je dôležité aby ich prvé skúsenosti boli príjemné. Žiaľ, nekvalitné zubné kefky často spôsobia podráždenie jemných detských ďasien. Aj jeden zlý zážitok potom stačí, aby deti vnímali umývanie zubov negatívne. Skúste to inak a zažite rozdiel s kefkami TELLO kids, ktoré sú pre jemné detské ďasná pohladením.  Vaše deti sa budú na umývanie zubov tešiť!  

. detskyjemná

špeciálne vlákna s priemerom 0,10 mm vyčistia jemné detské ďasnové žliabky bez najmenšieho podráždenia. Pri dotyku s jemnou detskou sliznicou pôsobia doslova ako pierko

. detskyhustá

2632 špeciálnych vlákien z ktorých sa každé na konci rozdelí do extra jemného vlákna so štyrmi koncami, vytvorí spolu viac ako 10 400 "detskyjemných" a "detskyhustých" vysoko efektívnych bojovníkov za krajší a zdravší detský úsmev. Deti to určite ocenia a umývanie zubov bude pre ne príjemným zážitkom

. dokonale zaoblená

každé vlákno je dokonale zaoblené, takže nepodráždi ďasná a nepoškodí sklovinu

. správna veľkosť

hlavička kefky má malý a oválny tvar, ideálne prispôsobený detským ústam a (zatiaľ ešte nie) najšikovnejším ručičkám

. pevný úchop

pevná, pohodlne tvarovaná rúčka pomáha deťom učiť sa kontrolovať správny uhol a silu tlaku

. priateľská cena

záleží nám na tom, aby bola kvalitná zubná starostlivosť dostupná pre každého a uvedomujeme si, že mladé rodiny to nemajú po finančnej stránke vždy ľahké

. personalizovaná

vybrať si môžete až z 7-tich farieb v krásnom transparentom prevedení. Pri výbere vždy berte do úvahy obľúbenú farbu mladých objaviteľov. Ak má byť pre nich umývanie zubov potešením, musí ich v prvom rade tešiť vlastná zubná kefka. Presne taká, ktorá nepoškriabe, ale pohladká!

. swissness

vyrobená vo Švajčiarsku s apelom na všetky "swissness" hodnoty: . perfekcionizmus . kvalita . precíznosť . exkluzivita . presnosť . profesionalita . minimalizmus . tradícia . dôslednosť .

. páči sa Vám?

Mali by ste záujem vyskúšať túto kefku? Neviete kde ju kúpiť? Odporúčame Vám navštíviť e-shop zubaty.sk. Tam ju nájdete za veľmi výhodnú cenu.

. skúste niečo iné ! niečo nové ! TELLO .

Rozšírte svoj sortiment o kvalitné a dizajnové produkty. Vyskúšajte naše nové profesionálne zubné kefky. Alebo sa nás len spýtajte na čokoľvek čo Vás zaujíma. Budeme radi.

5 + 10 =